© 2021, INNOVATIONS s.r.o.

KONZULTÁCIA S NAŠIM DIGITÁLNYM STRATÉGOM ZDARMA.

Dobre mienená rada je na nezaplatenie. Od nás ich dostanete hneď niekoľko.

Radi sa s Vami porozrávame o tom, ako posunúť váš biznis vpred.
Nechajte nám kontakt alebo nám rovno zavolajte.

ikonka šípka nadol

Napíšte nám
a ozveme sa vám
naspäť.Zavolajte nám.

Krátky prehľad toho, čo od nás môžete očakávať.

Nezáväzný rozhovor

Pochopenie vášho podnikania je základ. Spoločným rozhovorom vieme identifikovať vašu aktuálnu situáciu a identifikovať príležitosti pre ďalší rast vášho podnikania.

Kvalitná príprava

Vypracovanie kvalitnej ponuky na mieru si vyžaduje čas a ten je závislý od toho, aké ambiciózne sú vaše ciele. Nech sú akékoľvek, naša príprava stáť na reálnych základoch.

Rastová roadmapa

Prípravu väčšinou zhmotníme do podoby prezentácie, ktorá bude obsahovať náš strategický pohľad na vec, akčný plán a rozpočty. Všetko konkrétne, merateľne a ambiciózne.


Online marketingová stratégia pre váš biznis.

Všetko čo budeme konzultovať sa bude týkať špecificky len a len vášho biznisu. Neponúkame krabicové riešenia, každý návrh je osobný a šitý na mieru.

Prosím, majte na pamäti, že toto nie je telefonát s obchodníkom, ktorý chce len predať službu a posunúť ju na iné oddelenie. Ide o strategické marketingové poradenstvo zdarma a človek s ktorým budete volať, sa bude aj starať o vaše kampane.

Pre nás je to náročný proces, ale robíme ho radi. Pýtate sa prečo? Lebo vás chceme ohúriť a ukázať vám, že vďaka spolupráci s nami získate skutočnú vysokú pridanú hodnotu.

Hovorí sa, že vlny nezastavíš, ale môžeš sa naučiť surfovať... Ideme na to?

juraj-kadlec-podpis

Juraj Kadlec
CEO & stratég INNOVATIONS