© 2021, INNOVATIONS s.r.o.

FEMINITY magazín

Webdizajn Webstránka

FEMINITY magazín

Klientky z FEMINITY nás oslovili so zámerom predaja ich lifestylového magazínu prostredníctvom vlastného eshopu. Od začiatku nám bolo jasné, že nepôjde o robustné riešenie, ale jednoduchý eshop cez ktorý sa bude dať objednať digitálna aj printová verzia magazínu.

Riešenie

Web sme vytvorili na platforme Wordpress s ecommerce modulom Woocommerce, pričom sme ho nakódovali na mieru pre klienta bez použitia predpripravenej témy. Nákup najnovšieho vydania magazínu prebieha jednoducho na jednej stránke, staršie čísla si je možné kúpiť v archíve. Pre platby sme implementovali platobnú bránu Stripe.

Klient

"Lifestylové a módne print magazíny ako FEMINITY sa vplyvom digitalizácie stali akýmisi „niche“ magazínmi. Cieľom nie je osloviť masu, ale vybranú skupinu ľudí, ktorí hľadajú exkluzívny obsah. Obsah, ktorý sa nedá „vygoogliť“. S digitálom však idú ruka v ruke, vzájomne sú pre seba veľmi dôležité, o čom svedčí aj predaj cez digitálnu platformu feminitymagazin.sk, ktorá vznikla v spolupráci s Innovations, a vďaka ktorej sa magazín dostane priamo ku vám."

  • Služby

    Webdizajn, Webstránka

  • Klient

    Zoznam, s.r.o.

Otvoriť web

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *