© 2021, INNOVATIONS s.r.o.

Grooming & spa pre psov Dog Culture

Všetky projekty
DISTRIBÚCIA OBSAHU NATÍVNA REKLAMA VÝKONOVÝ MARKETING

Grooming & spa pre psov Dog Culture

Scroll

01. O projekte

Klient nás oslovil s tým, že potrebuje pripraviť online kampaň pre svoju novootvorenú prevádzku. Cieľom Dog Culture je prinášať do sveta domácich miláčikov viac kultúry prostredníctvom vysoko kvalitných služieb a vybavenia salónu. Práve táto odlišnosť je hlavným prvkom, na ktorom sme postavili komunikáciu.

02. Stratégia & ciele

Vybudovať povedomie o značke a odprezentovanie unikátnosti služby úzko vyprofilovanej cieľovej skupine zákazníkov v launch fáze kampane. Následná always-on PPC kampaň, ktorá bude pravidelne prinášať nových klientov za čo najlepšiu cenu.

03. Skills

skills native
skills distribúcia obsahu
skills výkonnostný marketing

04. Výsledky

Návštevnosť článku dosiahla viac ako 7 500 čítaní a CTR preklikov z banneru v článku dosiahla 6,50%. PPC kampaň prináša každý deň jedného nového klienta. Čo je však najdôležitejšie, klientovi sme dokopy priniesli vyše 330 nových psích zákazníkov a mnohí z nich sa aj pravidelne vracajú.

0

Čítaní článku

0

Oslovených ľudí v cieľovej skupine

0

Nových zákazníkov

05. Klient

Silvia Kovačič
Majiteľka Dog Culture

Reklamná kampaň predčila naše očakávania a priniesla nám mnoho nových klientov. Juraj presne vedel čo chcem a akými spôsobmi sa k tomu dopracujeme. Celý čas je vidieť jeho dlhoročné skúsenosti a backround.