© 2021, INNOVATIONS s.r.o.

Kariéra EXPO

Webdizajn Webstránka

Kariéra EXPO

Etablovaný online hráč na trhu práce, Kariéra.sk, nás oslovil s tvorbou webstránky pre sériu kariérnych podujatí, ktoré štartujú po celom Slovensku.

Riešenie

Hlavným účelom tvorby webstránky bolo, aby spájala firmy (inzerentov), zamestnancov (uchádzačov), ľudí z personalistiky a zároveň informovala o nadchádzajúcich kariérnych podujatiach. Vzhľadom na viaceré cieľové skupiny bolo šúčasťou riešenia napríklad: samostatná sekcia pre každé podujatie s vlastným programom a informáciach o prednáškach a rečníkoch; možnosť vytvárania a editácie vlastných profilov inzerentov s párovaním na príslušné podujatie; delenie partnerov do kategórií; prepojenie na ticketingový systém; vlastný blog; galéria a pod. Webstránku sme postavili na platforme Wordpress, pričom bola plne customizovaná pre účely popísané vyššie a s plne implementovanou brand identitou klienta.

Klient

"Spolupráca s INNOVATIONS a vytvorenie nášho webu karieraexpo.sk splnilo všetky naše očakávania. Návštevníci a vystavovatelia už uskutočneného Kariéra EXPO Košice mali aj vďaka webstránke všetky potrebné informácie na jednom mieste. Vytvorenie webstránky, úprava modulov a úprava dizajnu prebehla podľa plánov a keď sme niečo potrebovali upraviť alebo nad rámec dopracovať tak programátorka všetko vyriešila. Za nás spokojnosť a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu." — Martin Šuplata (Projektový manažér)

  • Služby

    Webdizajn, Webstránka

  • Klient

    Zoznam, s.r.o.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *