© 2021, INNOVATIONS s.r.o.

Spolupráca s lifestyle komunitou Daybyme

Všetky projekty
STRATÉGIA Webdesign YIELD MANAGEMENT

Spolupráca s lifestyle komunitou Daybyme

Scroll

01. O projekte

Daybyme nás oslovilo ohľadom viacerým požiadaviek súčasne – zlepšiť monetizáciu webstránky, pripraviť dizajn podstránky pre ich charitatívny projekt s Dobrým Anjelom (Dnespomaham) a tiež poskytnúť konzultácie k ich obsahu, práci s influencermi a k tomu, aby ich projekt fungoval čo najlepšie.

02. Stratégia & ciele

Najrýchlejším krokom k extra monetizácii webu bola implementácia DFP od Google, ktorá poskytuje komplexné a nenákladné možnosti na manažovanie display portfólia.

Pri webe Dnespomaham nás tlačil čas, a preto sme zvolili cost effective riešenie na platforme Wordpress. Tému sme samozrejme upravili do želanej a fungujúcej podoby.

Pri konzultáciách išlo najmä o dlhodobú prácu s klientom, ktorá sa stále vyvíjala podľa požiadaviek trhu a Daybyme.

03. Skills

skills stratégia
skills web dizajn
skills yield

04. Výsledky

Extra monetizácia webstránky bola realizovaná nielen cez programatický nákup. Tento postup otvoril klientovi dvere aj k priamemu predaju reklamy, čo cez agentúru využilo napríklad O2, Tatra banka a iné väčšie brandy.

0

Reklamných pozícii s vysokou viditeľnosťou

0

Manažovaných kampaní

0

Nových impresii s obchodným potenciálom

05. Klient

Dany Čačala
Konateľ Daybyme s.r.o.

Innovations považujem za dlhodobo stabilného partnera pri riešení strategických krokov Daybyme, či už pri otázke monetizácie webu, tvorbe a vývoji doplnkových projektov či konzultáciách ohľadom ďalšieho smerovania sociálnych sietí. Oceňujem najmä proaktívny prístup, návrhy a odporúčania riešení, ktoré následne implementujeme.