© 2019, INNOVATIONS s.r.o.
Back
OBSAHOVÝ MARKETING SEO & LINKBUILDING

Online magazín pre ženy Omladnúť

Scroll

O projekte

V roku 2017 sme odkúpili ženský magazín Omladnúť s plánom vybudovať z neho kvalitný magazín, ktorý bude ženy inšpirovať žiť plnohodnotnejšie. Redizajnovali sme logo, vytvorili novú identitu s tematickým zameraním na krásu, úspech a rovnováhu. Web sme hodili do nového šatu, dali dohromady redakciu a obsahovú stratégiu. Postupne pracujeme na čo najefektívnejšom zvyšení čítanosti.

01 Stratégia

Zvolili sme organické budovanie návštevnosti, ktoré síce trvá dlhšie, no prináša čitateľov, ktorí prichádzajú na stránku dlhodobo a pravidelne.

02 Riešenie

Po analýze 10 000 kľúčových slov vychádzajúcich z našej obsahovej stratégie sme vybrali niekoľko desiatok so správne vysokým podielom. Onpage optimalizácia bola samozrejmosťou, po ktorej nasledovala dlhodobá práca s obsahom v podobe tvorby článkov a budovania kvalitného portfólia spätných odkazov (linkbuilding).

03 Výsledky

Za rok 2018 a 2019 sme napísali viac ako 500 autorských článkov. Do top 3 sme sa dostali s 35 vysoko vyhľadávanými kľúčovými slovami a pri mnohých kľúčových slovách sme preskočili veľké slovenské vydavateľstvá. Medziročná návštevnosť nám narástla o 392 % a pravidelne nám prináša desiatky tisíc čitateľov mesačne.

Výkon kampane

0

Autorských článkov

0

Slov v top 3

0

Nárast čitateľov

Klient

Juraj Kadlec
CEO

Ide o náš interný projekt, takže referenciu sami sebe radšej dávať nebudeme… Na to sú tu naši klienti, avšak veríme, že vám táto prípadová štúdia o čosi viac priblížila, ako nad onlineom rozmýšľame a že ho vieme robiť.