© 2021, INNOVATIONS s.r.o.

Podpora predaja naturálnej kozmetiky Two

Všetky projekty
FACEBOOK & INSTAGRAM ADS STRATÉGIA YOUTUBE ADS

Podpora predaja naturálnej kozmetiky Two

  • Skills:

    stratégia, google ads, youtube ads, facebook & instagram ads

  • Klient:

    Two cosmetics

  • Web:

    https://twocosmetics.sk/

Scroll

01. O projekte

Two Cosmetics je slovenská značka, ktorá predáva 100% prírodné kozmetické produkty vhodné aj pre vegánov a vegetariánov. V ponuke značky sa dajú nájsť rôzne produkty ako balzamy na pery, tuhé mydlá, šumivky do kúpeľa, tuhé šampóny, kondicionéry, telové maslá, sprchové želé, či kolekciu pre mamičky a detičky...

Značka rýchlo rastie, má výborné pokrytie v kamenných prevádzkach (DM, Yeme, Kraj…), ich produkty zároveň predávajú aj ďalšie eshopy plus má svoj vlastný.

02. Stratégia & ciele

Two hľadali partnerskú agentúru, ktorá im pomôže s predajom produktov na eshope. Ide o logický krok, keďže vďaka predaju cez vlastný kanál majú najvyššiu maržu. Kampane sme prebrali v roku 2019 a využili sme väčšinu dostupných reklamných nástrojov v sieťach Facebook a Google (nákup v lokálnych médiach si rieši klient napriamo).

Kampane sme riešili v dvoch rovinách. Prvá bolo budovanie awareness a podpora desire fázy cez Youtube a displayové formáty. Druhá boli výkonové kampane zamerané na predaj. Okrem always-on komunikácie sme spolupracovali aj pri uvádzaní nových produktov na trh alebo iných krátkodobých kamaniach.

03. Skills

skills stratégia
skills Google ads
skills YouTube ads
skills Facebook and Instagram ads
TWO Innovations projekt

04. Výsledky

Počas našej spolupráce sme predali viac ako 5 000 produktov na eshop a spolupodielali sme sa na 477% raste medziročnom raste predajov cez eshop.

0

Rast predajov YoY

0

Predaných produktov

0

Návštevnosť YoY